Захід відбувся в конференц-центрі Talatona, який розпочався з вітального коктейлю за присутності апостола Хорхе Тадеу, де всі гості мали змогу побратиматись.

2 грудня відбувся 3-й день МВ, святкуйте з радістю Господу, вся земля. Після прославлення Бога ми мали два особливі моменти в Teatro Ti Xico та Dança Deus é bom – Young Art. Потім гурт Os Salmistas, Da Souldjazz і Banda Exodus скрасили цей день.

Розпочався другий день Конвенту віри в Анголі 2018, і разом із групою прославлення люди увійшли в присутність Бога. Спеціальні номери продовжилися цього другого дня з Banda Kk Angola, які вибрали пісню «Me Escolharam Só», щоб представити Бога, і разом з Banda Guardianes da Arca, які заспівали тему «I Was Chosen» зі свого нового альбому.

Перший день конгресу віри в Анголі 2018 розпочався з радісних прославлень, де група прославлення KK Angola розпочала цей великий конгрес. Група молоді запропонувала всім людям та апостолу театралізовану виставу, яка зобразила створення світу та як усе почалося.

26 листопада апостол Хорхе Тадеу був присутній зі своєю свитою в спеціальному виконавчому клубі. Апостол розповів про нові проекти та місію кожного Бізнесмена в Царстві Божому.

Після надзвичайно благословенної зустрічі всі єпископи та супровід апостола вирушили відвідати деякі місцеві церкви в Сан-Томе. Відкриваються нові церкви, а інші реконструюються, щоб жителі Сан-Томе могли більше й краще служити нашому Богові.

25 листопада в Сан-Томе відбувся 3-й Хрестовий похід. Церква була повна, і всі раділи присутності апостола та єпископа Кристеля.

24 листопада в Сан-Томе відбувся 2-й Хрестовий похід. Ця зустріч була відзначена представленням особливої ​​кількості дітей та молоді з цієї церкви. Після цього єпископ Крістель Тадеу говорив усім присутнім про любов, і вони могли поділитися цією любов’ю з усіма.

23 листопада в Сан-Томе відбувся 1-й Хрестовий похід. Цього дня єпископ Крістель Тадеу звернувся з Божим посланням до всього народу, заохочуючи кожного ще більше служити Богові.

19 листопада ознаменувався прибуттям апостола Хорхе Тадеу та його супроводу до Африки (Кабо-Верде). На апостола чекали люди з цієї країни, єпископи нації та репортери місцевої преси.

19 листопада ознаменувався прибуттям апостола Хорхе Тадеу та його супроводу до Африки (Кабо-Верде). На апостола чекали люди з цієї країни, єпископи нації та репортери місцевої преси.