Остання молитва, яку я просив до нашого Апостола, була за маленьку дівчинку, яка народилася, мала деякі ускладнення і була на межі смерті. Я сказав, що ця дівчина буде жити в ім’я Ісуса, сатана вийде з неї, це було велике чудо, тому що вона вижила, вона красива і здорова. Слава Богу.
Rosário
Вчора я зателефонувала в SOS, щоб помолитися за мого онука, який мав усі симптоми Covid, але сьогодні тест був негативним. Слава Богу.
Rosário
«У чоловіка сестри нашої церкви в Анголі був напад задухи, він був на порозі смерті. Коли церква почула про це, вони помолилися, і, на загальний подив, він одужав того ж дня і був поза небезпекою».
Анонім
Під час обстеження виявили, що в моєму шлунку є поліп розміром 5 см, який веде до раку. Я розмовляв зі своїм пастором, який заохотив мене не здаватися і довіряти Богові. На додаток до подальших пастирських консультацій, я більше, ніж будь-коли, чіплявся за Книгу Божественного Зцілення, і щодня я роздумував над нею вранці та ввечері, я залишався вірним Богові у своєму служінні та в своїй десятині. і пропозиції. Огляд за оглядом, поліп збільшився, все стало гірше і призначили операцію. Я не погодився і продовжував боротися за своє лікування. Вже в лікарні я продовжувала роздумувати над Словом Божим і прославляти Його, бо все ж таки Бог з нами в скорботах. Мене прооперували, і в кінці операції лікар сказав мені, що в цій операції не було б потреби, тому що поліп різко зменшився. Сьогодні мій живіт чистий, і я дякую Богу за перемогу
Fernando
«Кілька днів тому я прокинувся з сильним болем у вусі, я прийняв ліки, і біль не зник, потім я весь ранок слухав божественне зцілення аудіо нашого апостола, я заснув після обіду, і коли я прокинувся, у мене вже не було болю».
Зете
«У мене були симптоми Covid, перший тест був позитивним, я викликав SOS, апостол молився, щоб я зробив тест ще раз, і, до честі Ісуса, він виявився негативним».
Магдалина
«Минулого тижня в заступницькій частині сімейної групи я попросив помолитися за мою сестру, яка була хвора в лікарні. У GF ми говорили слова життя і знищили владу негативних слів над нею, і вони порадили зробити молитовне прохання у програмі «Просто вір», і я так і зробив. Цього тижня моїй сестрі стало набагато краще, і вона зараз вдома. Я дуже дякую Богу за це».
Ізабель
«Минулого тижня у вас були дуже набряклі ноги, але ви могли взутися. Під час перегляду програми «Просто вір» Апостол закликав до молитви всіх людей, яким було боляче. Вона поклала руку на екран, як показав Апостол, і повторила Після нього. У неділю він пішов до церкви, і він все ще був таким же, ледве взувався, але коли він промовив молитву, він почав проголошувати своє зцілення. У понеділок вона була повністю зцілена».
Марія
«Я завжди дуже боявся йти до стоматолога. Це був справжній жах. Але мені потрібно було терміново вирвати зуб. Тому я вирішив надіслати своє молитовне прохання на програму Basta Crer, щоб попросити, щоб все обійшлося і апостол молився за це молитовне прохання, і наступного дня я пішов до стоматолога, і я був спокійний і не відчував абсолютно ніякого болю».
Крістіна
«Я зцілився від проблеми зі щитовидною залозою та діабету».
Фатіма
«Пила два види таблеток, пішла до лікаря, і він сказав, щоб я їх не пила, тому що я вилікувалася від щитовидної залози та діабету. Слава Богу»
Фатіма
«Ви знаєте лікаря, у якого стався інсульт, і він надіслав до програми молитовний прохання, і ви вийшли з коми».
Rosário
«У мене були менструальні болі протягом тривалого часу, але не було жодних покращень. Вона звернулася по допомогу до лідера сімейної групи, і їй порадили дивитися Басту Крера, а коли апостол молиться, класти руку на екран і приймати з вірою. Вчора вона це зробила Тож сьогодні вона зателефонувала, щоб сказати, що почувається набагато краще, і вона вірить, що зараз одужала. Честь і слава Ісусу».
Анонім
«У вашого чоловіка діабет, і його рівень діабету був високий. Кілька днів ваш чоловік ходив до лікаря, і рівень діабету вже не високий, і Бог працює на його здоров’ї, він їсть усе і почувається дуже добре».
Дульсе
"Я попросила про молитву за мою подругу Ріклезію та її чоловіка Веллінгтона, тому що він був госпіталізований у відділенні інтенсивної терапії, використовуючи кисень з катетером (вони зробили тест на ковід, і він був позитивним). Сьогодні я отримав новину, що вони вдома, одужують, Я надіслав їй книгу «В твоїх словах є сила», і кожен день ми заявляли, що вони зцілені в ім’я Ісуса».
Мерсія
«Її брат переніс інсульт, і лікарі сказали, що неможливо, щоб хтось переніс інсульт і не мав наслідків. Вона каже, що в служінні Манна навчилася заступатися, тому почала заступатися за свого брата, щоб у нього не було б наслідків. Лікарі почали робити багато тестів, щоб з'ясувати наслідки, але коли було зроблено остаточне обстеження, лікар сказав, що: якщо хтось не перевірить тести, вони ніколи не скажуть, що у нього був інсульт. Він не «Без наслідків, слава Богу».
приємно
"У її 13-річної онуки були симптоми вірусу Covid'19, вона звернулася до лікарні, і лікарі призначили кілька ліків, а також призначили тести на наявність вірусу. Неуса пішла до сімейної групи та з фотографією своєї онуки в її руки, вона попросила про молитву за неї. Кожен член сімейної групи молився і проголошував зцілення життя дівчини. Через кілька днів результат тесту з’явився і, на честь і славу Божу, він був негативним».
Неуса
«У вашої подруги була злоякісна міома в животі та восьмисантиметрова кіста. Жінка попросила свою подругу подивитися програму Basta Crer і покласти руку на екран, коли апостол молився, і вона це зробила. Коли вона повернулася до лікар злоякісна міома зникла, а кіста зменшилася з 8 сантиметрів до 2 сантиметрів, лікар розгубився і призначив повторні аналізи, але все було добре».
Anonymous
«Він вдячний за молитву, яку звершив Апостол за свою племінницю, яка збиралася на операцію від злоякісної пухлини. Сьогодні племінниця вже вдома. Слава Богу»
Йосип
«Під час роботи в сільському господарстві він надто сильно напружував пальці на руці, в результаті чого вивихнув кістку одного з пальців, тому палець сильно розпух. В одній із програм Баста Кререра він отримав зцілення і незабаром палець почав набрякати».
Олінда
"На її обличчі з'явилася родимка. Коли вона дивилася Басту Крера, і Апостол просив хворих людей покласти руку на екран, вона повірила, і тому зцілилася від знаку".
Наталія
«Приблизно в 13 років її батьки зрозуміли, що вона дивна, вона не їла, не спала, не ходила на заняття, закривалася вдома і щодня плакала, двічі безуспішно намагалася покінчити життя самогубством. , вона порізала себе на зап’ястях і дуже хотіла померти, її батьки, оскільки вони хвилювалися, відвезли її до психіатрії, її супроводжували кілька психіатрів і психологів, але безрезультатно, вона прийняла багато ліків, які змушували її спати на години , вона не їла, їй снилися кошмари, а через деякий час у неї були величезні рецидиви. Поки одного дня вона вирішила прийняти Ісуса і почала проводити пастирські консультації, і так вона перемогла. Сьогодні вона інша, вона може посміхатися і хвалити Бога за те, що він зробив».
«Вона була молодою жінкою в депресії, вона приймала багато ліків, і ці ліки заважали їй нормально спілкуватися з молодими людьми. Вона ізолювалася, проводила багато часу в плачі і, нарешті, не могла заснути. І в момент, коли вона отримала Ісус, Він звільнив її. Це було поступове зцілення, її супроводжували пастори, що дуже допомогло перемогти в цій сфері, і сьогодні вона може сказати, що вона зцілена і більше не приймає жодних ліків, вона щаслива молода жінка і більше ніж переможець».
«У свекра стався інфаркт міокарда, він потрапив у реанімацію, наприкінці зустрічі він попросив священика помолитися про хустку, щоб віднести в реанімацію, під час молитви священик повністю втратив свідомість. Через кілька хвилин він ожив, а через 3 дні він був поза небезпекою і вже одужав».
Андре