Я хотів би розповісти вам про своє свідчення у своєму фінансовому житті. Деякий час тому я був засмучений, тому що у мене був дуже великий борг, який я не знав, як заплатити. Я вирішила посіяти в Божому домі і наповнити серце вірою. Чекаючи, я прославляв Бога і дякував Йому за чудо. Не знаю, як Бог це зробив, але борг висох. Мені більше не потрібно було нічого платити, і сьогодні я фінансово вільний. Слава Богу
Рита Коста
Кілька місяців тому в моєму гаманці було лише 5 євро, які давали б принаймні коробку молока для мого сина. Я йшов до якогось місця, але з потяга зійшов чоловік і попросив у мене кілька монет, щоб поїсти. Але я сказав йому трохи почекати, а за мить поговорив із Богом, щоб знати, чи варто мені дати йому купюру замість монет. Бог сказав віддати йому записку. І я сказав, що довіряю тобі, і я знаю, що ти скористаєшся кимось, щоб нагодувати мою дитину. Наступного дня вони прийшли до мене додому, щоб привезти два мішки молока для мого сина. Наскільки вірний Бог
Ана Паула
Коли почалася пандемія, я чув чутки про скорочення та звільнення на моїй роботі. Я продовжував сіяти і вшановувати Бога своїми десятинами, вірячи, що Бог благословляє працю моїх рук. Сьогодні я отримав новину, що МЕНЕ НЕ БУДУТЬ Звільнений, але найближчими днями мене ПІДВИЩИТЬ. Практикуйте Божий закон, бо він працює!
Вівіана Гайтан
They told us at work that they were going to reduce salaries and only pay according to what came into the company. I did not accept these words and decided to fill myself with the Promises of God about finances. I listened to the "laws of prosperity" audios, read the book "about finances" and "redeemed from the curse" and also continued to sow... This week I received my salary and apart from receiving the full amount, I still received more extras. Keep holding on to God's promises!
Agustina López
Коли почався карантин, ми з чоловіком перестали працювати. Начальник мого чоловіка зателефонував йому і сказав, що вони в скрутному становищі і що вони не можуть виплатити йому повну зарплату, вони збираються дати йому лише половину суми, яку він зазвичай отримує, або навіть не це... Я теж тільки працювала половину місяця, тож я збирався отримувати ще й половину зарплати. Мій чоловік сказав, що ми не припинимо сіяти... будемо продовжувати сіяти, тому що Бог задовольнить наші потреби, і ми так і зробили... В кінці місяця, коли ми пішли в банк, ми знайшли на рахунку загальну суму сума зарплати мого чоловіка і загальна сума моєї зарплати, якби я працювала весь місяць. Бог вірний, коли ми виконуємо Його Слово.
Белен Еррера
Мій чоловік став безробітним, і тому в нас стало менше грошей, які приходили в будинок. Але ми завжди продовжували сіяти і давати десятини, вірячи в Бога і практикуючи Слово. Серед усього цього ми вирішили відкрити хлібобулочний і кондитерський бізнес... Продаємо як ніколи, нічого нам не бракує і завжди повна комора. Довіряйте Богу, бо Він ніколи не підведе!
Синтія Антонічеллі
З цим карантином диявол почав сіяти сумніви в наших головах, і я вирішив продовжувати сіяти, щоб жати. У нас є сімейне мікропідприємство, яке продає одяг, і ми побачили, що за цей час продажі зросли втричі. Окрім фінансового благословення, моя сім’я також стала більш згуртованою, бачачи все, що дає нам Бог. У часи потреби ми будемо жити в часи достатку.
Карина
Ми з чоловіком шукали будинок для оренди. Я шукав Божого керівництва і просив, щоб Його воля виконувалася, і ми взяли участь у проекті. Ми пішли подивитися будинок і він нам дуже сподобався. Коли я підійшов до банкомату, щоб зняти гроші, щоб передати орендодавцю як початковий внесок, я помітив, що на рахунку було більше грошей, ніж у мене було раніше... також у моїй сумочці грошей було більше, ніж я рахував. напередодні, щоб додати до того, що я підняв... Я зрозумів, що Бог показав мені, що це дійсно Його воля для моєї сім'ї, але це не закінчилося на цьому... Коли я пішов заплатити перший внесок, власник сказав нам, що ми не повинні платити за електроенергію чи орендну плату до червня. Це було багато благословень разом... Ми знайшли будинок у тому місці, де хотіли, і недалеко від церкви.
Sheila Warner
У цей час я бачу, що багато хто переживає важкі часи, але в моїй сім’ї ми довіряємо Богу і продовжуємо віддавати наші десятини та пожертвування. У розпал пандемії Бог відкрив мені двері в новий бізнес. Продажі не припиняються, і мені немає рук міряти. Мій чоловік продовжує бути дуже зайнятим і ніколи не припиняв працювати! Бог передає багатство!
Селеста