«Сьогодні на моїй роботі мій 90-річний клієнт приймає Ісуса після перегляду частини фільму про Ісуса та Никодима. На честь і славу Ісуса Христа».
Рікардо
«Чоловіки з таємниці прийшли на перше зібрання відкриття церкви після ув’язнення в провінції Мосіко. Вони були присутні на зборах від початку до кінця.
люцилія
«Моя подруга в цей час ізоляції віддала своє життя Ісусу».
Розарій
«У церкві в Каштелу-де-Пайва є 13-річна дівчинка, дочка розлучених батьків. Її мати віруюча, і коли б вона була з матір’ю, вона приходила до церкви і знайомилася зі Словом. .. Вона сказала, що їй подобалося, щоб її батько теж ходив до церкви зі своєю дружиною. Протягом 2 років вона нічого не бачила, але продовжувала молитися і вірила, що це станеться. Поки вона не почала ходити до сімейної групи та на всі збори, незалежно від того, чи була вона з матір’ю чи батьком. Через 2 роки сім’я віддала своє життя Ісусу, і всі вони відвідують церкву. Бог дуже добрий».
Христина
«Молодий чоловік, який був віруючим і знав Бога, пішов від церкви та слова через дівчину, яка не була віруючою, яка покинула його країну та приїхала сама до Португалії, стосунки пішли дуже погано, вона напала на молодого чоловіка, доки він більше не міг цього терпіти, і він розлучився, і в Португалії нікого не було, лише його бос думав про те, щоб одного разу вбити себе, він був твердо вирішив, що нарешті життя пройшло повз нього біля церкви, він побачив номер телефону з проханням про допомогу він пішов на консультацію та почав відвідувати церкву та бути вірним у церкві, і він слухав слово Боже після 15 днів перебування в церкві, бос дав йому будинок для проживання, повністю обладнаний електроприладами та все платить дуже низьку орендну плату. Сімейна група в його будинку, і він знову отримує радість жити і має величезне бажання служити Богу».
Анонім
"Я пастор церкви Ісуса Марії в Аргентині. У п'ятницю ми вперше прийняли в церкві одну жінку. Вона розповіла нам, що почала дивитися зустрічі по телебаченню під час пандемії, і сказала, що мала реальну зустріч з Бог. Це була людина, яка жила дуже бідно, особливо у фінансовій сфері, але, дивлячись це по телевізору, вона прийняла рішення почати шанувати Бога і практикувати те, що чула. Вона була благословенна, як ніколи раніше, і побачила, що це може лише будь Богом..».
Марсела
«У мене є племінниця, яка живе тут, у Португалії, я надіслав їй веб-сайт нашої он-лайн церкви Дафундо, зустріч «Боротьба до перемоги», вона подивилася, їй сподобалося, промовила молитву спасіння і розповіла мені, як Я дуже хотів би, щоб Касем купив йому Біблію. Все на честь і славу Бога».
Магда
«Молодий чоловік увійшов до церкви провінції Саурімо Лунда Сул без запрошення і врешті віддав своє життя Ісусу. Він також сказав, що просив Бога про допомогу, тому що хотів змінити своє життя, і пішов до церкви. і навіть не знав як. Він також сказав, що я хочу служити Богу в нашій церкві. Бог дуже добрий».
люцилія
«У мене є двоюрідний брат, який приїхав жити зі мною, і він ніколи не хотів знати про церкву. Ми навіть не могли поговорити, тому що він цього не приймав. Він живе зі мною вже місяць. І я бачу це достатньо вірити кожен день, відколи це почалося, і сьогодні на честь і славу Господа ІСУСА, він є тим, хто каже мені ввімкнути телевізор, тому що він поважає апостола. він каже, що ніколи не бачив людини , говори як апостол».
Марія
«Я лідер сімейної групи, і я був трохи знеохочений, тому що я не отримував порятунку, і я молодий, і в сімейній групі не було молодих людей, і я був сумний з цього приводу, поки на зборах я не почув свій пастор сказав робити пропозиції з Богом, і я з цієї зустрічі кожного дня в своєму PDC я просив Бога використовувати мене для євангелізації, і я відмовився пройти день, щоб не говорити з кимось про Ісуса, і я вкладав у своє серце бажання виграти більше І кожен день я говорив про Ісуса, люди та молоді люди приходили до мене, розповідаючи про свої проблеми та висловлюючись, і я дав їм слово спасіння, і коли я виявив, що моя сімейна група завжди була повна присутніх і зі спасінням на честь і славу ІСУСА».
Беатріс
«Вона та її родина були частиною Церкви Мана протягом 3 тижнів. У них є сімейна група вдома. Нещодавно, дотримуючись вказівок своїх пасторів і лідерів, вони придбали кілька Книг Апостола. Щоразу, коли вони можуть, вони дотримуються Розклад, навіть на роботі вона та її подруга завжди слухаються. Їх щодня годували Словом і вже помітили, у цей перший місяць, величезні зміни у їхньому духовному, фінансовому та сімейному житті. Господь був їхнім пріоритетом. Дайте Йому вся честь і слава».
Ліліан
«Це 19-річний юнак, який на початку року опинився бездомним через сімейні проблеми. Сестра з Церкви дала йому кімнату та харчування та відвела його до Церкви, де він віддав своє життя Ісусу. щотижня і не міг знайти роботу. Його супроводжували на пасторських консультаціях, він завжди був вірним FG та зустрічам «Боротьба за перемогу» та «Зустріч з Богом». Сьогодні він уже має роботу, і оскільки він віддав своє життя Ісусу, він має ніколи більше не було нападу епілепсії».
Девід
«Я з церкви Сан-Паулу в Анголі, моя подруга переживала процес розлуки зі своїми батьками, вона попросила мене помолитися, і я це зробив, але я також порадив їй прочитати книгу «Походження проблем і дивіться програми Louvor e Adoração і Just believe.Я звернувся з молитовним проханням до SOS в суботу.А в неділю після зустрічі мені зателефонувала моя подруга і сказала, що її батьки більше не будуть розлучатися і вони почали ходити до церкви і дивитися програми .Вся слава і честь Богу"
Жозінела
«Я щаслива, тому що моя сестра примирилася з Богом. Вона вирішила почати відвідувати церкву в Гуарді. І сьогодні вона здала тест, і у неї народиться дитина! Багато радості разом!! Це наповнює серце бачити відновлене життя ! Бог чудовий! Повний притулок! Радість усієї землі!
Карла
"У п'ятницю я запросив когось до церкви. Наприкінці зустрічі він промовив спасенну молитву. У цей момент у нього було 2 шишки: одна в грудях, друга в спині. У неділю ми повернулися до У той момент після служіння він підійшов до вівтаря, щоб попросити про молитву, і єпископ Мігель помолився за нього, і він отримав зцілення. Ми пішли обідати, і тоді він помітив, що грудки зникли, на славу Божу. І сьогодні він пішов на співбесіду, а завтра вже почне працювати, маючи можливість жити. Це привілей піклуватися про новонавернених, які є найбільшим багатством Бога».
солодкий